مرکز آموزشی درمانی بزرگ دزفــول(دکتر گنجــویان):

 

 

 

بیمارستان دکتر گنجویان با ادغام دو بیمارستان یازهرا(س) و افشار راه اندازی شد و تنها بیمارستان دولتی دزفول است که تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی دزفول می باشد.

 

 

این مجموعه در زمینی به مساحت 35 هکتار در سه طبقه با 42000 مترمربع زیربنا و با ظرفیت اولیه 550 تخت ساخته شده و در تاریخ 1380/12/19 با حضور وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح  گردید که هم اکنون با 34 بخش بستری و واحدهای پاراکلینیک، تصویر برداری (MRI، سونوگرافی، رادیولوژی اکوکاردیوگرافی، پزشکی هسته ای و   CT-Scan)، آزمایشگاه و آندوسکوپی به بیماران ارائه خدمت می نماید .

 

 

این بیمارستان در طول مدت 15 سال خدمات رسانی خود، با یاری خداوند متعال و تلاش بی وقفه مدیران، مسئولان و پرسنل خدوم به طور مستمر در بازرسیهای انجام شده، درجه یک را کسب نموده است.

 

 

این مجموعه در حال حاضر 650 تخت مصوب و 425 تخت فعال و ضریب اشغال تخت بالای 78 درصد با بیش از 1200 نفر پرسنل به صورت تمام وقت نیازهای درمانی و تشخیصی و سایر خدمات تخصصی و فوق تخصصی سلامت مراجعین سرپایی و بستری از قبیل بیماری های داخلی جراحی، اطفال، نوزادان، ICU  ، NICU، CCU، اتاق عمل ، اتاق عمل قلب ، اعصاب و روان ، زایشگاه و زنان زایمان ، اورژانس، آنکولوژى، سنگ شکن، آنژیوگرافی، دیالیز ، نازایى و ... به مردم دزفول و شهرستان های همجوار و حتی جنوب لرستان و ایلام را برآورده می نماید.

دسترسی سریع
دسترسی سریع
تنظیمات قالب